Şirket Profili

Firmamız 1978 yılında kurulmuştur ve o yıldan itibaren AÇIKYURT KAUÇUK SANAYİ olarak sektördeki yerini almıştır.

Firma üretimine sızdırmazlık ekipmanlarıyla başlamıştır. Gelişen teknoloji ve değişen piyasa koşullarında ürün yelpazesini her geçen gün yenileyen ve imalatını ana üretim konusunu oluşturan takoz, conta, o-ring, keçe, körük vb. parçalar tarım makineleri, tekstil, otomotiv ve inşaat makine ekipmanları başta olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır.

Bununla birlikte firmamız kauçukla ilgili her türlü parçayı müşteri talepleri doğrultusunda teknik resim, ya da numune üzerinden yapılabilecek tüm çalışmalara açık bulunmaktadır.

AÇIKYURT KAUÇUK olarak imalatımızda öncelikle kaliteli ürün, doğruluk, sürat ve memnuniyet ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Açıkyurt Kauçuk bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet ağını genişleterek sektördeki yerini koruma düşüncesindedir.

Kalite Politikamız

Kalite ve üstün hizmet anlayışımızı siz değerli müşterilerimize sunarak ve mevcut olan potansiyelimizi geliştirerek, Sizlerden alacağımız güven ve desteği, geleceğe taşıma inancının hayata geçirilmesidir.

Misyonumuz

1978 yılından günümüze kadar gelen bilgi ve tecrübemiz ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tarım makinaları, tekstil, otomotiv ve inşaat sektörlerinde kullanılan kauçuk malzemeler üretimini yapan;
  • Kalitesi ve ürün çeşitliliği ile müşteri isteklerine zamanında cevap verebilen,
  • Müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte kalitesini daha üst seviyelere taşıyabilmek için devamlı araştırma ve geliştirme çalışmaları yapan,bir kuruluşuz.

Vizyonumuz
  • Topluma ve çevremize saygıya önem vererek,
  • Dünya standartlarında üretim yapmak ve ürünlerimizi uygun fiyatlarla piyasaya sunmak,
  • Kaliteden ödün vermeksizin, daima kalite prensibinden hareket ederek müşteri isteklerini yerine getirmek,
  • Sektörde tercih edilen ve ilk akla gelen bir şirket olma yolunda ilerlemektir.